Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pizza Piaseczno - Promocje


Szukasz promocji na pizzę w Piasecznie? Doskonale trafiłeś. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj ze specjalnych promocji dla nowych i powracających Klientów!

Pizza Piaseczno - promocje i kody rabatowe  promocje na pizz w Piasecznie - specjalne rabaty  Pizzerie w Piasecznie - zobacz promocje na lunch


- Lunch Menu - codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-15:00 mamy przygotowane specjalne Lunch Menu, składające się z zupy (3 do wyboru) oraz drugiego dania (3 do wyboru – na każdy dzień tygodnia coś innego) w wyjątkowo niskiej cenie 25zł! 
-> (oferta obowiązuje w lokalu, na wynos i w dostawie)!

- jeśli zamawiasz jedzenie za pośrednictwem naszej strony www jako nowy nasz klient, otrzymujesz 20% zniżki przy pierwszym zamówieniu, o ile przekroczysz kwotowy próg wymagalny! -> Minimum logistyczne 30zł - 60zł w zależności od strefy dowozu 
-> (promocja obowiązuje codziennie, tylko w dostawie i tylko przy zamówieniach za pośrednictwem naszej strony www)! 

- jeśli zamawiasz jedzenie za pośrednictwem naszej strony www jako nasz stały klient, otrzymujesz 20% zniżki przy zamówieniu 3-ciej lub co 3-ciej dużej pizzy (w tym samym zamówieniu, a nie przy zamówieniach następnych)!
-> (promocja obowiązuje codziennie, tylko w dostawie i tylko przy zamówieniach za pośrednictwem naszej strony www)! 


- jeśli posiadasz specjalny kod promocyjny, otrzymasz rabat (10%, 20% lub nawet 50%) na całe zamówienie złożone za pośrednictwem naszej strony www! 
-> (kody promocyjne obowiązują przez cały tydzień (lub w konkretnym przedziale czasu, w zależności od rodzaju kuponu), na wynos i w dostawie i tylko przy zamówieniach za pośrednictwem naszej strony www)! 

- zamawiając regularnie z naszej strony internetowej, zbierasz "wirtualne pieczątki" za każde zamówienie. Po uzbieraniu 5-ciu pieczątek, otrzymujesz specjalny kod rabatowy, upoważniający do zniżki -50% na całe następne zamówienie!
->  (kody promocyjne obowiązują przez cały tydzień, na wynos i w dostawie i tylko przy zamówieniach za pośrednictwem naszej strony www - kod lojalnościowy NIE DZIAŁA na: pizze "pół na pół", dania ekskluzywne, na alkohole ani na dania z grupy Lunch Menu)! 


zamow pizze online