Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pizzeria Siedliska

Zgłodniałeś i chciałbyś zamówić coś dobrego do jedzenia? Interesuje Cię pizzeria z dowozem do Siedlisk? Świetnie trafiłeś, zapoznaj się z menu pizzerii La Favola i przekonaj się, jak smakuje doskonała pizza. Już teraz zobacz, co możemy Ci zaoferować!.
zamow pizze online
Nasza restauracja z Piaseczna doskonale zna potrzeby Klientów z okolicznych miejscowości, którzy również bardzo cenią sobie dania przygotowywane w naszym lokalu. Niezwykłą popularnością cieszy się zwłaszcza nasza pizza i zdajemy sobie sprawę, że również Ty możesz być zainteresowany tym, aby jej skosztować. Jeśli podjąłeś już decyzję o zamówieniu w naszej pizzerii z dowozem do Siedlisk, to chcemy zachęcić Cię do tego, abyś zrobił to korzystając z naszej strony internetowej, na której funkcjonuje wygodny system zamawiania jedzenia. Dodatkowo pamiętaj, że jeśli wolisz bardziej tradycyjną formę zamawiania pizzy, to śmiało możesz skontaktować się z nami telefonicznie.

Czas dostawy pizzy do Siedlisk

Chcemy Cię lojalnie poinformować, że z uwagi na ogromną popularność, jaką cieszy się nasza restauracja, Goście zamawiający u nas, a przebywający dalej niż 3km od naszego lokalu, czyli między innymi w Siedliskach, muszą niestety liczyć się z nieco dłuższym czasem dostawy. Dla osób, którym zależy na ekspresowej realizacji ich zamówienia uruchomiliśmy opcję dostawa express, która sprawi, że takie zamówienie realizować będziemy priorytetowo.