Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pizzeria Nowa Iwiczna

Chcesz zjeść smakowitą pizzę, którą specjalnie dla Ciebie przygotujemy, a następnie przywieziemy na wskazany przez Ciebie adres? Świetnie trafiłeś, w pizzerii La Favola przygotowujemy pyszną pizzę z dostawą do Nowej Iwicznej. Jesteśmy przekonani, że nasza pizza posmakuje również Tobie. Zapoznaj się z naszym menu i zamów tę z nich, na którą właśnie dziś masz największą ochotę!
zamow pizze online

Zamów pizzę do Nowej Iwicznej

W menu pizzerii La Favola dowożącej do Nowej Iwicznej znajdziesz kilkadziesiąt rodzajów pizz, które zawsze tworzone są według sprawdzonej receptury i z wykorzystaniem wysokiej jakości, zawsze świeżych składników. Jesteśmy głęboko przekonani, że przeglądając nasze menu z całą pewnością znajdziesz przynajmniej kilka gatunków pizzy, którą zjadłbyś bardzo chętnie. A to dlatego, że nasze menu jest bardzo zróżnicowane właśnie po to, aby coś dla siebie mógł znaleźć w nim coś, co przypadnie do jego gustu. To u nas zamówisz zarówno pyszną pizzę z szynką i salami, tuńczykiem, warzywami czy też różnymi rodzajami sera!
Pamiętaj, że przyjmując Twoje zamówienie na pizzę w Nowej Iwicznej zrobimy wszystko, aby zrealizować je jak najsprawniej tak, abyś smakowitą pizzą cieszyć mógł się jak najszybciej. No chyba, że wyraźnie zaznaczysz nam, że pizza ma trafić do Ciebie nieco później, wtedy dowieziemy ją na ustaloną godzinę.
Zachęcamy Cię więc do sprawdzenia naszego menu i do składania zamówień. Możesz zrobić to telefonicznie lub przez internet, korzystając z systemu dostępnego na naszej stronie internetowej!