Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Obiady Piaseczno

Masz ochotę na smaczny obiad? Brakuje Ci czasu na to, aby przygotować go dziś samodzielnie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Sprawdź menu w restauracji La Favola z Piaseczna i zamów smakowity obiad z dostawą prosto do Ciebie. Już teraz sprawdź nasze menu i znajdź swoje ulubione danie. Znajdziesz w nim między innymi: pizzę, makarony, zupy, sałatki, risotto i dania główne. Nie czekaj, sprawdź je już teraz i pozwól, abyśmy przygotowali dla Ciebie coś pysznego!
Obiady Piaseczno - zamw online
Nasze obiady dostarczamy Klientom z Piaseczna i pobliskich miejscowości. Dokładnie strefę dostaw sprawdzić możesz w zakładce dostawa. Zanim zdecydujesz się na zamówienie obiadu w naszej restauracji chcielibyśmy, abyś dowiedział się więcej o naszej restauracji.
W naszym lokalu zatrudniamy najwyższej klasy personel, dzięki czemu możesz mieć świadomość, że Twoje danie najpierw przygotują doświadczeni kucharze, a następnie podadzą je lub dostarczą mili i uprzejmi pracownicy naszej restauracji. Do przygotowania potraw serwowanych w naszej restauracji wykorzystujemy zawsze świeże i starannie wyselekcjonowane składniki, dzięki czemu możemy obiecać Ci, że nasze obiady rzeczywiście bardzo przypadną Ci do gustu.
Przygotowując nasze menu chcieliśmy zadbać o to, aby znalazły się w nim różne dania, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. To dlatego naszym Klientom oferujemy między innymi: pizzę, pizzę bezglutenową, zupy, sezonowe dania specjalne takie jak ravioli, stek z polędwicy wołowej, zapiekanki, makarony, risotto.
Serdecznie zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z naszym menu, wystarczy, że klikniesz w obrazek znajdujący się powyżej!