Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Dostawa "bez kontaktu"


Drodzy Goście!

Z uwagi na obecną sytuację w Polsce uruchamiamy specjalną możliwość na życzenie ZAMÓWIENIA DOSTAWY BEZ KONTAKTU Z DOSTAWCĄ.
Polega ona na tym, że w momencie składania zamówienia przez koszyk za pośrednictwem naszej strony, można zaznaczyć widoczną opcję "DOSTAWA BEZ KONTAKTU".
Wówczas jedyna forma płatności, to będzie płatność z góry ONLINE. My natychmiast taką informację wychwytujemy. Taka dostawa zostaje dostarczona pod Państwa drzwi, po czym dostawca podejmuje 2 próby połączenia telefonicznego do Państwa z informacją, że zamówienie dostarczono pod Państwa drzwi/bramę. Przy braku odebrania telefonu po dwóch próbach, kierowca wysyła SMS z tą samą informacją, po czym odjeżdża. Prosimy więc o bycie pod telefonem do momentu dostarczenia zamówienia. 

Na chwilę obecną zgodnie z rozporządzeniami naszych Władz Państwowych, zawieszamy do odwołania Państwa obsługę bezpośrednio w naszym lokalu. Dotyczy to również zamówień zdalnych z odbiorem własnym. Zachęcamy jednak do składania zamówień z dostawą za pośrednictwem naszej strony internetowej, telefonicznie lub poprzez portale.

Dodatkowo, do 31 marca z kodem promocyjnym bedziedobrze oferujemy zniżkę na całe zamówienie złożone na naszej stronie internetowej!

BĘDZIE DOBRZE! Jesteśmy z Państwem. 

-La Favola Team-