informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Długi czas dostaw
Szanowni Państwo,

Jesteśmy tak naprawdę niewielką, kameralną włoską restauracją, w której pracuje niewiele osób. Gabaryt lokalu (głównie kuchni) nie pozwala nam na zatrudnianie większej liczby pracowników. Nasze szczęście a zarazem problem polega na tym, że zdobyliśmy uznanie (głównie z powodu świetnego smaku, oryginalności i świeżości naszych oferowanych dań) u bardzo dużej rzeszy klientów, toteż zamówień dziennie mamy naprawdę sporo. W soboty i w niedziele za to zamówień jest często w jednej chili więcej, niż jesteśmy w stanie wykonać lub rozwieźć w dostawie. Na miejscu problem z czasem oczekiwania na zamówienie występuje nader rzadko, dużo częściej w dostawie. Zrobiliśmy już wiele, by ten problem zminimalizować, jednak liczba klientów zamawiających u nas jedzenie na dostawę nie przestaje rosnąć, co powoduje niekiedy, że możemy podawać bardzo długi czas oczekiwania. Sprawy nie ułatwiają też korki na ulicach, zwłaszcza w stronę centrum Piaseczna w popołudniowych godzinach. Prosimy w związku z powyższym o wyrozumiałość w tej kwestii. Zachęcamy do odwiedzania nas częściej w lokalu, tym bardziej że jedzenie "w dostawie" oprócz długiego oczekiwania często traci swoja temperaturę, chrupkość, konsystencję oraz wygląd.

NA OTRZYMANIE CHŁODNIEJSZEJ PIZZY LUB NA BARDZO DŁUGI CZAS OCZEKIWANIA NARAŻENI SĄ GOŚCIE PRZEBYWAJĄCY DALEJ NIŻ 3 KM OD NASZEGO LOKALU, CZYLI GOŚCIE PRZEDE WSZYSTKIM Z: Warszawy, Nowej Woli, Zgorzały, Dawid Bankowych, Chylic, Konstancina-Jeziornej, Żabieńca, Siedlisk, Łozisk, Starej Iwicznej, Zalesia Dolnego oraz PIASECZNA "właściwego" (na południe od ul. Okulickiego / ul. Nowej).

Od 15.09.2017 do 31.10.2017 uruchomiliśmy wersję testową funkcji "DOSTAWA EXPRESS". Polega ona na tym, że jeżeli komuś z Państwa bardzo zależy na jak najszybszej dostawie, można sobie tą opcję zaznaczyć w koszyku (tylko przy zamówieniu online). Koszt takiej usługi wynosi 15zł. Wówczas traktujemy takie zamówienie jak priorytetowe i zrealizujemy je na dany moment i warunki możliwie najszybciej, a nie w standardowym czasie.